Restaurant Otomasyon Sistemi Nedir?

Restaurant Otomasyon Sistemi Nedir?

Restaurant otomasyon sistemi, cafeterya, restoran, sosyal tesisler gibi alanlarda yapılan işlemlerin hızlandırılmasını ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlayan donanımsal ve yazılımsal sistemdir.

Teknoloji dünyasının işletmelere yönelik olarak sunduğu çözümlerden biri de otomasyon sistemleridir. Otomasyon sistemi, daha hızlı işlem yapma olanağına sahip olmaya ek olarak müşteri memnuniyetini sağlama konusunda da oldukça başarılıdır. Kafeterya, restoran, kantin ve yiyecek-içecek gibi hizmetler üzerinde faaliyet gösteren tüm alanlarda kullanılabilen restaurant otomasyon sistemi de teknolojinin getirdiği çözümler arasında yer almaktadır. Daha hızlı işlem ve müşteri memnuniyetinde en yüksek zirveye tırmanmak isteyenlerin kesinlikle sistemden yararlanmaları gerekir.

Restaurant Otomasyon Sistemi

Restaurant Otomasyon Sistemi Ne İşe Yarar?

İnsanların sık uğradıkları ve zaman geçirdikleri yerlerden biri restoranlardır. Bu tip alanlarda önemli olan müşterilerin beklentilerini en hızlı şekilde yerine getirmektir. Menü, müşteri siparişleri, adisyon, hesap ödeme gibi tüm işlemlerin kısa sürede yapılabilmesi için yazılımsal ve donanımsal anlamda işletmenin tam teşekküllü çalışması gerekir. Otomasyon sistemi, bu anlamda işletme sahiplerinin iş yükünü hafifleterek müşteri memnuniyetinin sağlanmasında başarılı sonuçlar sunar.

Timeout Restaurant Otomasyonu

Yılların birikim ve tecrübesine sahip olan çözüm ekibimiz, müşteri beklentilerini karşılamak adına sürekli olarak yeni alanlarda aktif hizmetler ve geliştirmelere devam etmektedir. Restoran otomasyonu noktasında başarılı çalışmalarımızla işletmelerin iş yükünü hafifletirken bir yandan da müşterilerinin artmasına katkıda bulunuyoruz. Sunduğumuz çözümler, piyasada bulunan restaurant otomasyonu sistemlerine göre çok daha fazla olup fiyat bakımından da yine piyasa fiyatlarına göre son derece uygun rakamlarla sunulmaktadır.

Timeout Restaurant Otomasyonu Özellikleri

Sunduğumuz çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin beklentilerine anında cevap verecek sonuçlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Geliştirmeye devam ettiğimiz restaurant otomasyonu özellikleri şunlardır;

  1. Satış raporlama,
  2. Grafiksel raporlama,
  3. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık rapor alma,
  4. Maliyet raporu,
  5. Fiyat değiştirme raporu,
  6. Kâr zarar raporu,
  7. Masa değiştirme ve masa bölme özelliği,
  8. İkram ve iade raporu,
  9. Mutfak salon otomasyonu,
  10. Ürün ekleme-çıkartma.

Neden Timeout Restaurant Otomasyonu?

Piyasada çok sayıda restoran otomasyon sistemi bulunmasına rağmen bunlardan çoğu işletmelerin beklentilerini karşılayabilecek düzeyde değil. Bu da yeni arayışların doğmasına neden olmaktadır. Uzun süreden beridir geliştirmeye devam ettiğimiz restaurant otomasyon sistemi, piyasada sunulan otomasyonlardan çok daha fazla özelliği bir arada sunmaktadır. İşletmelerin talepleri doğrultusunda geliştirdiğimiz sistem, birçok alanda kullanım özelliklerine sahip olduğu için ve makro ayarlayabilme ayrıcalığı sunduğu için herhangi bir kullanım alanı sınırlandırması yer almamaktadır. Bu da bir programdan beklenen tüm özelliklerin bir arada olmasını sağlıyor. Timeout restaurant otomasyonu sayesinde işlerinizin daha hızlı şekilde yürüdüğünü ve hata paylarına yer verilmediğini göreceksiniz.

Timeout Restaurant Otomasyonu Fiyatı

Alanında deneyimli ve uzman olan kadromuz ile verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde işletmelerin iş yükünü hafifletmeye devam ediyoruz. Hizmet sunarken aynı zamanda müşterilerimizin memnun kalmaları adına fiyatlarımızı da en uygun seviyeye indirdik. Timeout restaurant otomasyonu fiyatı ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Timeout Restauran Otomasyonu?

Piyasanın en uygun fiyatları ile sunulan restaurant otomasyon sistemi, özellik bakımından da muadillerinden çok daha iyidir.

Teknik Destek Hizmeti var mı?

Hizmetlerimizde “kusursuzluk” ilkesi ile hareket ediyoruz, müşterilerimiz 7/24 teknik destek hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Kurulum Ne Kadar Sürede Yapılır?

Restaurant otomasyon sistemi, genellikle uzak masa üstü üzerinden yapılır ve ortalama 1 saat kadar zaman alır.

Sorun Yaşadığımda Ne Yapmalıyım?

7/24 hizmet veren teknik destek ekibimize ulaşarak yaşadığınız problemi iletebilirsiniz.

Restaurant Otomasyon Sistemi Çoklu Kullanıcı Destekliyor mu?

Evet, istediğiniz sayıda işletme için ayrı port açabilir, aynı ekrandan raporlama alabilirsiniz.